درباره ما

 

200x200

درباره دلفین آبی

شرکت دلفین آبی با بیش از ۲۰ سال تجربه یکی از موفق ترین شرکت های واردات و صادرات محصولاتی همچون زعفران و روغن خام بوده است.
فعالیت این شرکت اغلب در زمینه محصولات مذکور می باشد چرا که امروزه بیش از ۹۵ درصد روغن خام کشور از طریق واردات تأمین می شود.
دلفین آبی توانسته به رغم تلاش بی وقفه عوامل خود رتبه بسیار خوبی را برای خود در این زمینه اختیار کند.

فعالیت بعدی این شرکت در زمینه طلای سرخ ایران یعنی زعفران می باشد.

شرکت دلفین آبی با صادرات زعفران درجه ۱ به بسیاری از کشورهای اروپایی از قبیل اسپانیا و آلمان توانسته نام خود را در بین برترین شرکت های صادرکننده زعفران قرار دهد.

امید است با پیشرفت روزافزون این شرکت با سوابق درخشان روزی در صدر بهترین شرکتهای صادر کننده و واردکننده قرار بگیریم.

رقابت با سایر کشورها؛

اسپانیا حتی یک تن تولید زعفران ندارد ولی حدود یکصد تن در سال ۱۳۹۳ زعفران صادر کرده است. امارات حتی یک مزرعه زعفران ندارد ولی جزو کشورهای عمده صادر کننده زعفران جهان است. افغانستان در سال ۱۳۷۰ حتی یک کیلو تولید زعفران نداشت اکنون سخن از ۱۴ تن تولید می‌زنند. افغانستان برای صادرات زعفران خود به آمریکا و هند و چین هیچ مانع تعرفه‌ای ندارد.

رقبای جدیدی از جمله افغانستان، یونان، مراکش، ترکیه و هند در زمینه تولید و تجارت زعفران فعال شده‌اند. چین با روش‌های گلخانه‌ای به تولید زعفران روی آورده است.

200x200
200x200

اصالت در فروش؛

چون زعفران بسیار گران‌قیمت می‌باشد، از قدیم سوداگران حقه باز در آن دستکاری می‌کردند و مجازات تقلب در زعفران گاهی حکم اعدام داشته‌است. مهم‌ترین تقلبی که به عنوان زعفران صورت می‌گیرد گل رنگ می‌باشد که شباهتی به زعفران دارد و می‌تواند ایجاد رنگ زرد کند. گاهی برای اضافه شدن وزن به آن روغن یا آب نبات و عسل افشانه می‌کنند. بهترین نوع زعفران زعفرانی است که به آن دختر پیچ می‌گویند یعنی صد درصد طبیعی است و سر ریشه دست نخورده‌است مانند رشته‌ای نخ قرمز است که پایین آن سفید و نیمه بالای آن قرمز است. از موردهای دیگر تقلب در زعفران می‌توان اضافه نمودن نمک و شکر به زعفران را نام برد که جهت افزایش جرم آن صورت می‌گیرد

همچنین کاکل ذرت به دلیل داشتن شباهت به دم زعفران گاهی رنگ آمیزی می‌شود و به جای زعفران فروخته می‌شود .

شرکت دلفین آبی با بکار گیری متخصصین مجرب در امر تشخیص اصالت زعفران تا به امروز توانسته موفقیت چشمگیری را در زمینه صادرات زعفران به صورت کیلویی و فله کسب کند .

زعفران برتر

© 2016 | Privacy Policy

پیشنهادات ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید متن ساختگی با تولبد
نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده طراحان گرافیک
است. چاپگرها و

تلفن:۰۲۱۵۵۵۷۵۶۸۴

ایمیل:dolphin-aabi@gmail.com

ما را دنبال کنید :